Zadzwoń do nas +48 602 154 193
Strona główna Aktualne inwestycje O nas Oferta Realizacje Kontakt
Dzięki ofercie firmy Wakbud budowę domu możesz bezpiecznie przekazać w ręce profesjonalistów. Z pełnym spokojem o jakość, cenę i termin wykonania.
O nas
Wakbud to firma budowlana działająca na rynku od 2004 roku która specjalizuje się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych. Nasza współpraca z klientem rozpoczyna się od doradztwa przy zakupie działki, pomocy przy wyborze projektu, przygotowaniu dokumentacji poprzez kompleksową budowę, kończąc na odbiorze budynku do użytkowania. Zajmujemy się również w imieniu klienta wszelkimi formalnościami związanymi z adaptacją projektu i pozwoleniem na budowę.


Nasza firma może pochwalić się licznymi realizacjami na terenie Tarnowa i okolic. Podczas naszej wieloletniej działalności zdobyliśmy szerokie doświadczenie w realizacji inwestycji które pozwoli nam zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.


Naszą dewizą jest przede wszystkim terminowość i staranność wykonania przy zachowaniu korzystnej ceny. Projekty realizujemy przy pomocy pewnych i sprawdzonych technologii. Naszymi klientami są zazwyczaj ludzie zapracowani, nie mający czasu na prowadzenie budowy, a pragnący w ciągu krótkiego czasu ponieść komfort życia całej swojej rodziny.


Zlecając nam budowę zaoszczędzicie Państwo swój czas i nie narazicie się na niesolidnych wykonawców. Naszym klientom pomagamy w szybkim uzyskaniu kredytu i zapewniamy sprawną obsługę notarialną.
© 2014 WAKBUD strona głowna / aktualne inwestycje / o nas / oferta / realizacje / kontakt